Select Page

Hudson-Odoi obdržela pozdní call-up pro Gareth Southgate je čety tento týden, přišel z lavičky v Anglii důrazným 5-0 vítězství nad Česká republika ve své Euro 2020 kvalifikační otvírák. Tím je 18-letý se stal nejmladším Angličanem v historii získat svůj první seniorský čepici v konkurenčním hře.

2 Callum Hudson-Odoi zapůsobil svým no-strach postoj v jeho Anglii debutovat Skončil zápas na stadionu ve Wembley hrát na opačné straně k partnerskému teenagerské hvězdy Sancho, který si uchoval blízké oko na tuto sezónu. Sancho rozhodl opustit Manchester City za německý klub Borussia Dortmund v roce 2017 poté, co se frustrovaný jeho nedostatkem příležitostí v prvním týmu na stadionu Etihad – a jeho pohyb se vyplatila.

18-letý byl v úžasné formě v této sezóně – s devíti gólů a 17 asistencí v 35 her pro stranu Bundesliga – a byl odměněn místem v Anglii posledních dvou oddílů, takže čtyři vnější okolnosti. 2 Jadón Sancho má devět gólů a 17 asistencí Dortmund této sezoně A zeptal, jestli si vzal inspiraci z cesty Sancho se k týmu, Hudson-Odoi řekl talkSPORT v Anglii korespondent Nigel Adderley: „Jo, určitě. „Sancho hrál tak dobře v této sezoně.

Jsem ho pozoroval, tak, aby se na hřišti a hrát si s ním a spojit se s ním. Bylo to naprosto úžasné, skvělý pocit. „Hraní dvou mladých hráčů, je to masivní pro Anglii a mládež nastavit. Každý se snaží tlačit mládeže projít, což je úžasné.

AKTUÁLNĚ FOTBAL NEWS GOSSIP Man United tah pro Juventus eso, Arsenal přistát wonderkid plus Spurs aktualizace LIV-LEY STUFF Jake Livermore Síťky vynikající stávku jako West Brom hrany minulého Birminghamu 3-2 NOT pohráváte Claude Makelele kdysi slíbil, že dát Barcelona legendu v nemocnici žít na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Přímý přenos komentáře a potvrzené týmy žít na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbít rekord v návštěvnosti velmi laskavý Man United zaplatit Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer se jmenování nové éry fotbalový svaz oznamuje Mark Billingham jako nové generální ředitel přijmout opatření Premier League manažeři připravena přijmout týmům mimo hrací plochu v případech rasismu „Musíme prostě jít dál a tvrdě pracovat, protože doufám, že tam bude mnoho vícekrát, kde můžeme hrát spolu. „Rozhodně chci ještě víc. Právě jsem se dostal, aby tvrdě pracovat v tréninku a doufejme, že šance opět přijde.“Poslouchej zpět do talkSPORT rozhovoru s Callum Hudson-Odoi výše

Billy Joe Saunders’ promotér Frank Warren říká, že uvažují vytvořit novou nabídku, Chris Eubank Jr pro dlouho očekávaný nový zápas. Dvojice nejprve na druhou off v roce 2014, s Saunders vyhrávat rozdělené rozhodnutím po vybudování silné vedení v první polovině roku boje.

2 Chris Eubank Jr a Billy Joe Saunders sdílel prsten po dobu čtyř let od té doby byly provedeny před Několik pokusů o vytvoření druhého záchvat mezi hořkými soupeři, ale to je teprve přijde k uskutečnění. „Nemyslím si, že to rozmary,“ řekl Frank Warren boxu Podcast: „Myslím, že ví, Bill dostal opatření. „Víš, že většina bojovníků chce pomstít porážku. On nevypadá, že chcete dělat, že to je můj názor. „Řekl mi může ukázat špatně, já si nemyslím, že to udělá.

Nechce boj, jsme nabídli ho mnohokrát [v minulosti] a je to prostě nestalo.“2 A druhý boj mezi Eubank Jr. a Saunders by přineslo velký zájem Chris Eubank Jr zaznamenal nejpozoruhodnější vítězství jeho kariéra v sobotu v noci, když porazil Jamese DeGale rozhodnutím. Vítězství vyvolala čerstvý hovořit o Billy Joe Saunders zápase s Saunders’ dalšího boje nejasné v současnosti. Po jeho stisku se zjistit, jestli by novou nabídku pro testování vody, Frank Warren dodal: „Ano, uvažujeme dělat to, Musím mluvit s Billem a uvidíme, co můžeme přijít. „Nikdy bych zadržet dech na cokoliv, co s nimi, byli jsme touto cestou mnohokrát.“

Britský nejbohatší muž byl odložit nákup Chelsea kvůli Roman Abramovič je £ 2.5billion ocenění Premier League klubu, podle zpráv. Sir Jim Ratcliffe se petrochemie miliardář zůstává zájem o Blues poté, co údajně nedaří s nabídkou kupovat loni v létě.

1 Ratcliffe byl jmenován britský nejbohatším mužem v The Sunday Times Rich seznam On je dnes (úterý) nastaven na dokončení převzetí týmu Sky, s cyklistickým týmem být přejmenován Team Ineos poté, co společnost, kterou založil, která z něj multi-miliardář. Ratcliffe se rozumí hodnotě £ 21 mld, a to v současné době drží Chelsea jízdenku přes vyrůstá z Manchesteru United ventilátor.

AKTUÁLNĚ FOTBAL NEWS GOSSIP Man United tah pro Juventus eso, Arsenal přistát wonderkid plus Spurs aktualizace LIV-LEY STUFF Jake Livermore Síťky vynikající stávku jako West Brom hrany minulého Birminghamu 3-2 NOT pohráváte Claude Makelele kdysi slíbil, že dát Barcelona legendu v nemocnici žít na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Přímý přenos komentáře a potvrzené týmy žít na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbít rekord v návštěvnosti velmi laskavý Man United zaplatit Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer se jmenování nové éry fotbalový svaz oznamuje Mark Billingham jako nový generální ředitel, aby učinily opatření Premier League manažeři připravena sázkové kanceláře s bonusy přijmout týmům mimo hrací plochu v případě rasismu ‚udělal svým dílem‘ Bývalý Scotland šéf říká, že on by dal Adam Johnson si ‚druhou šanci‘ žít na talkSPORT West Ham vs Everton: Exkluzivní komentář , kick-off času a zprávy týmu Blow Celtic hvězdičkový Tierney má pochybnosti o tom zranění Rangers hře Zpívej to Naučte se slova pro Ole Gunnar Solskjær je M anchester United píseň And The Times tvrdí, že 66-letý se podíval do nákupu Blues uprostřed pochybností o dlouhodobou budoucnost Abramovič je jako vlastník Stamford Bridge klubu. Chelsea tvrdí, klub není na prodej, ale rozhodnutí Abramoviče dát přestavbu svého stadionu v pořadí vedl na otázky týkající se jeho rostoucí odstup.

LIVE na talkSPORT Existuje osm živé komentáře v celé síti talkSPORT tento týden. Zjistěte si, co jsou a kde je slyšet, dále … Německo vs Srbsko (středa) – talkSPORT 2 Kazachstán vs Skotsko (čtvrtek) – talkSPORT 2 Anglie vs Česká republika (pátek) – talkSPORT Walsall vs Barnsley (sobota) – talkSPORT 2 Shrewsbury vs Portsmouth (sobota) – talkSPORT 2 Gibraltar vs Irské republiky (v sobotu) – talkSPORT 2 San Marino vs Skotsko (neděle) – talkSPORT 2 Nizozemsko vs Německo (neděle) – talkSPORT 2 Abramovič, který koupil Chelsea v roce 2003, má také s nimiž se potýkají s vízy problémy vztahující se k prolomení ve vztazích mezi Británií a Ruskem, s 52-letý nakonec dostat izraelský pas, aby zajistily, že je stále schopen legálně navštívit Anglii. Nicméně, Abramovič chce alespoň 2.5billion £ pro klub, do kterého se vstřikuje velkou část své vlastní bohatství a Ratcliffe nechce, aby odpovídaly takovou cenu kvůli Chelsea potřebuje nový stadión a investice, které přijde s tím.

Jon Norman a Matt Prior pokusit se zjistit, kdo bude držet branky, pálku na tři a misky pro Anglii v prvním testu zítřejší proti Srí Lanky. Joe Root hovoří o odpalování na čtyři až Andrew McKenna, zatímco Sam Ellard byl venku a o setkání některé z tisíců do Barmy armády, kteří se na cestu do města Galle. talkSPORT vás dovedou žít a exkluzivní pokrytí anglické celé série zkoušek na Srí Lance

Ben Stokes překonal zranění a krátký výlet do pavilonu jako neporažený půlky století z něj a Jos Buttlerovi nakonec dal Anglie něco fandit o proti západě Indie. Ve snaze odvrátit 3-0 vápna v St Lucia, turisté viděli zdokonalený horní objednávky sponu ve zničujícím způsobem snížena na 107 pro čtyři osoby v první odpoledne, ještě před pár středního pořadí se skóre až 231 bez dalších ztrát. 3 Jos Buttler a Ben Stokes oslavit Anglie obnovu v St Lucia Stokes musel projít pozdní fitness test dokonce učinit XI, po bojuje s těžce pohmožděné patou a zahájila protiútok vzdorný, která se rozvinula ve večerním zasedání.